Bučino ulje 100% čisto
0,25 l · 0,5 l · 0,75 l · 1 l
od 6,00 €
Sidrena (10. 9. 2026.): 6,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 24,00 €/l
Okus prirode – od naših polja do vašeg stola.
0,25 l · 0,5 l · 0,75 l · 1 l
Sidrena (10. 9. 2026.): 6,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 24,00 €/l
0,25 l · 0,5 l
Sidrena (10. 9. 2026.): 12,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 48,00 €/l
Kolačići
Koristimo nužne kolačiće za rad košarice i sigurnost stranice. Analitičke kolačiće koristimo samo uz vašu privolu. Više u Politici kolačića.